KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15728320
nr 1572 8320
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1939, insekter. Bildmått: 14x20 cm, yttermått inklusive ram: 28x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:24:21
23/10 16:36:05
100 kr
23/10 17:58:01
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg